Opis
OTOCZENIEPolecam do zakupu
klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach w oficynie cichej kamienicy przy ul. Polnej. W najbliższej okolicy wszelkie miejskie udogodnienia: tramwaj, autobus, szkoły, żłóbki, przedszkola, markety, a także restauracje z całego świata, z czego znana jest dzielnica. Budynek położony jest niedaleko Rynku Jeżyckiego, a przez okna cały dzień zagląda słońce. Położenie w centrum i bliskośc tramwaju, a także uczelni czyni te lokalizację wyjątkowo korzystną dla studentów i pod wynajem.
BUDYNEKBudynek jest z lat 20-tych XX wieku, zbudowany z cegły, po termomodernizacji z wymienionymi oknami na drewniane.
LOKALMieszkanie ma powierzchnię 62 m2, na którą składają się:
- salon
- aneks kuchenny z oknem
- łazienka, korytarz na 2 piętrze
- a na górnej kondygnacji (wysokość 170 cm) dwie sypialnie.
Na podłogach panele, wykładziny oraz ceramika.
Mieszkanie jest
w pełni umeblowane,
przeszło remont generalny, wymienione zostały wszystkie instalacje.
Do mieszkania należy piwnica, i dwa schowki.
Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Czynsz obecnie wynosi 418 zł, a średnioroczny koszt ogrzewania to kwota 150 zł/miesiąc.
ATUTYMieszkanie jest dwupoziomowe, dzięki czemu można oddzielić strefę dzienną od wypoczynkowej. Ma również potencjał na ciekawą loftową aranżację. Posiada dodatkowe pomieszczenia np. na rowery i inne "skarby". To oraz bliskość uczelni i wszystkich miejskich udogodnień czyni je gotowym produktem do najmu natychmiast po zakupie.
DLA KOGOIdealne położenie dla osób z dziećmi z powodu bliskości szkoły, przedszkola, autobusu, tramwaju a także parków miejskich i jeziora Strzeszyńskiego.
Mieszkanie idealne także dla singli, pary, małej rodziny!
PROMOCJA!
Dla naszych klientów zniżka ka na zakupy w OBI i Leroy Merlin. Zapytaj o szczegóły.
Biuro pobiera wynagrodzenie za pośrednictwo.
ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT I ZAKUPU!Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC