Lokale użytkowe na sprzedaż - Poznań

wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Zawady

Na sprzedaż
150.000PLN - Lokal / Obiekt użytkowy

0% prowizji,  brak  2 % PCC! Możliwość zwrotu VAT-u również dla osób fizycznych! Biuro Immo House poleca do sprzedaży SmartApartament o powierzchni całkowitej 19,96 m2, który…

Więcej szczegółów
19.96 [m2] 1 Pokój

Kategoria nieruchomości

Lokale na sprzedaż w Poznaniu – jak dobrze zainwestować?

Myśląc o założeniu swojego biznesu, trzeba również znaleźć odpowiednie miejsce, w którym będzie można spotkać się z klientami oraz zapoznać ich ze swoimi produktami lub usługami. Znalezienie atrakcyjnego lokalu na sprzedaż w Poznaniu i jego kupno, znacznie ułatwi dotarcie do potencjalnych klientów oraz sprawi, że chętniej sprawdzą oni ofertę danej firmy. W celu wybrania najlepszego miejsca warto skorzystać z pomocy specjalisty zajmującego się obrotem nieruchomościami, który podpowie, w jaki lokal najlepiej zainwestować swoje pieniądze.

Lokale użytkowe na sprzedaż w Poznaniu – znajdź odpowiednie miejsce na prowadzenie biznesu

Jeśli komuś zależy na tym, aby jego biznes szybko się rozwijał, powinien znaleźć atrakcyjny lokal użytkowy na sprzedaż. Poznań należy do miast, w których zwykle trzeba walczyć o klientów z niemałą konkurencją, jednak wysokiej jakości lokal może znacznie ułatwić to zadanie. Miejsce prowadzenia swojej działalności jest szczególnie ważne, jeśli klienci często przychodzą do siedziby firmy. To, jak wygląda lokal i w jakim miejscu się znajduje, stanowi istotną kwestię też dla osób prowadzących własne sklepy, a także zakłady usługowe czy restauracje.

 

Wybierając lokal, warto zastanowić się nie tylko nad wielkością oraz wystrojem miejsca, w którym chce się prowadzić biznes, lecz także nad jego lokalizacją. Lokale na sprzedaż w Poznaniu dostępne są zarówno w popularnych dzielnicach wśród studentów, osiedlach zamieszkanych przede wszystkim przez rodziny z dziećmi, jak i w centrum czy na peryferiach miasta. To, które z dostępnych miejsc będzie najlepsze, zależy przede wszystkim od rodzaju prowadzonej działalności.

 

Dzięki pomocy fachowców z Immo House, nie będziesz musiał spędzać wielu godzin na przeglądaniu stron z ogłoszeniami o lokalach na sprzedaż w Poznaniu. Zamiast tego, szybko znajdziesz atrakcyjne miejsce do prowadzenia biznesu i zaczniesz zyskiwać sympatię oraz uznanie klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM ZADZWOŃ LUB NAPISZ:

MOŻESZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ PRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY:

Tel: 690 066 000
Email: info@mysite.com
POSNANIA
Pleszewska 1, 61-139 Poznań 
O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów z dziedziny nieruchomości. Z pasji do nieruchomości stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.

Immo House – Biuro nieruchomości Poznań

Centrum handlowe Posnania
ul. Pleszewska 1,
61-136 Poznań
Telefon: 533 700 085
Godziny otwarcia:
pn – pt 9 – 19
Email: biuro@immohouse.pl