wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Śródka; Zawady

Property ID : IRH-MS-5986

Na sprzedaż 390.000PLN - Mieszkanie
33.6 [m2] 1 Pokój
 
 Dodaj do ulubionych
Drukuj

Polecam na sprzedaż gotowca inwestycyjnego, składającego się z dwóch mikrokawalerek blisko centrum Poznania z pełną własnością z udziałem w gruncie oraz wydzieloną księgą wieczystą. Kawalerki po remoncie, urządzone w wysokim standardzie.

Najważniejsze informacje dla Inwestora:
* ROI 7,5% – rzeczywiste, obliczone o faktyczny popyt na najem oparty o zawarte już umowy;
* obie kawalerki są obecnie wynajmowane;
* możliwość zakupu z możliwością przepisania obecnych umów najmu;
* obie kawalerki poprzez swój potencjał wynajęte zostały w 2 dni po ogłoszeniu pomimo trwającej pandemii.

Inwestycja składa się z dwóch kawalerek o powierzchni:
* 11,5 m2 (1150 zł / miesiąc)
* 17 m2 (1350 zł / miesiąc)

Każda z kawalerek składa się z:
* salonu z aneksem kuchennym, w którym znajdziemy lodówkę z zamrażarką, płytę elektryczną z dwoma polami grzewczymi, okap, TV 32” z funkcją SMART TV, rozkładaną sofę dwuosobową, pojemną szafę na ubrania oraz stolik;
* łazienki z prysznicem, szafką, pralką na wyposażeniu oraz wentylacją mechaniczną. Całość instalacji wod-kan została wykonana na nowo i nie zawiera żadnych pomp oraz młynków, przez co instalacja ta jest niezawodna. Każda z kawalerek posiada osobny podlicznik wody ciepłej oraz zimnej. Instalacja elektryczna została w całości wymieniona na nową. Każda z kawalerek posiada osobny podlicznik prądu. Ogrzewanie miejskie z nowymi grzejnikami. Okna w obu kawalerkach są plastikowe z zamontowanymi dodatkowo plisami. Kawalerki posiadają niezależne piony wentylacyjne. Możliwość wglądu do ekspertyzy kominiarskiej w razie potrzeby. Do całości lokalu przynależy również piwnica.

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana – 3 min. pieszo od Ronda Śródka, skąd dojedziemy komunikacją w każdy zakątek Poznania. Minutę pieszo do pętli tramwajowej linii nr 7. Do centrum pieszo jakieś 20 min, komunikacją miejską – 7 min. Okolica jest bardzo spokojna, wokół sporo zieleni. Nieopodal mieszkania znajduje się sklep Biedronka. Bardzo blisko Galeria Posnania oraz Malta (5 min. tramwajem). 10 min. spaceru doprowadzi nas do pięknych okolic Ostrowa Tumskiego oraz terenów rekreacyjnych nad jeziorem Maltańskim oraz Wartą. Dużym atutem jest fakt, że przy bloku nie ma strefy płatnego parkowania i nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem miejsca postojowego o każdej porze.

Informacje o budynku:
* awangardowe, modernistyczne osiedle na Zawadach;
* całość osiedla wybudowano w latach 1935-1939;
* osiedle realizowało modernistyczne postulaty Bauhausu;
* obecnie osiedle wpisane jest do rejestru zabytków i stanowi dobry przykład międzywojennej, awangardowej architektury miejskiej.

Kontakt: Marcin Ciszewski
tel. 790 893 353 

Nasz Adres

Podobne nieruchomości

Do wynajęcia

NOWE Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Wenecjańskiej Apartament ma… Więcej szczegółów

2.300PLN miesięcznie