wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Łazarz

Property ID : IRH-MS-5881

Na sprzedaż 447.000PLN - Mieszkanie
65 [m2] 3 Pokoje
 
 Dodaj do ulubionych
Drukuj

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie do wykończenia, w którym można wydzielić trzy komfortowe kawalerki (16 m2, 14 m2 oraz 24 m2). W budynku zostały wymienione piony kanalizacyjne i wodne na nowe (każda z kawalerek ma osobne podłączenie do kanalizacji – nie ma potrzeby wykorzystywania młynków!), ponadto jest wykonana w pełni legalna wentylacja mechaniczna (z odbiorem kominiarskim).

Kamienica, w której znajduje się lokal, położona jest przy ul. Głogowskiej – tuż przy głównym wejściu do Parku Wilsona, najbardziej urokliwym i świetnie skomunikowanym miejscu w Poznaniu. Żadne z okien nie wychodzi na ulicę, dzięki czemu wewnątrz jest cicho. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, dyskonty, kawiarnie, restauracje oraz tereny rekreacyjne – piękny Park Wilsona z Palmiarnią. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie kilka minut. Dworzec PKP – 5 minut pieszo.
 
Za dopłatą możliwość wykończenia pod klucz!

Budynek przechodzi gruntowną rewitalizację, po której wizytówką kamienicy będzie piękna secesyjna elewacja frontowa, której zostanie przywrócona dawna świetność z dbałością o każdy detal oraz klatki schodowe. Zakres prac to m.in.:
• Remont elewacji front i tył 
• Remont klatek schodowych
• Remont dachu 

Kontakt: Marcin Ciszewski
tel. 790 893 353 
 

Nasz Adres

Podobne nieruchomości