wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Winiary

Property ID : IRH-MS-4965

Na sprzedaż 404.632PLN - Mieszkanie

0% PROWIZJI !

Brak podatku PCC !

WYBIERZ IDEALNE MIEJSCE DLA SIEBIE,  ŚWIETNA LOKALIZACJA,  2 POKOJE, OD DEWELOPERA ! (niższe koszty wykończenia i szybkość wykonania, możliwość wykończenia według własnego uznania )
 
Cenisz komfort życia życia w centrum miasta ?
Jednocześnie w pobliżu terenów zielonych ?

To oferta idealna dla Ciebie. Mieszkanie z rynku deweloperskiego 2-pokojowe ( jako jedna z propozycji ) o powierzchni całkowitej 54,68m2, które składa się z salonu ( 18,20m2 ) z wydzieloną kuchnią ( 9,82m2 ), pokoju ( 14,17m2 ), łazienki ( 5,89m2 ) i korytarza ( 6,60m2 ), położone jest na 1 piętrze. 
 
O inwestycji:
Całość  – składa się z jednego kameralnego budynku, który posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem. W budynku znajduje się 9 mieszkań, w tym mieszkania dwupokojowe z oddzielną kuchnią oraz mieszkania dwupoziomowe – świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które chcą zapewnić wszystkim domownikom przestrzeń, a nie chcą wyprowadzać się na przedmieścia. Położony jest w bocznej uliczce co zapewnia spokój z dala od zgiełku miasta.
Atrakcyjna lokalizacja – pełna infrastruktura – miejsce doskonale skomunikowane z centrum – bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych –  w połączeniu z terenami rekreacyjnymi Sołacza czyni tą inwestycje wyjątkową i niepowtarzalną
 
W inwestycji przewidziano – 9 miejsc postojowych naziemnych i miejsca postojowe podziemne (4 miejsca): garaże indywidualne w poziomie niskiego parteru.

ATRAKCYJNA CENA:  404 632zł  ; 7 400zł/m2  

ZACHĘCAM DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO I UMÓWIENIA PREZENTACJI. W ofercie posiadamy również inne w tej inwestycji.

 
Telefon: Jagoda Siejak    533-700-085

E-mail: j.siejak@immohouse.pl
Immo House
www.immohouse.pl

Mapa nieruchomości

Podobne nieruchomości