wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Centrum

Property ID : IRH-MS-4266

Na sprzedaż 631.000PLN - Mieszkanie
42 [m2] 2 Pokoje
 
 Dodaj do ulubionych
Drukuj

Polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjny i luksusowy apartament w STYLU GLAMOUR realizowany przez 5 STARS HOME zlokalizowany w samym centrum Poznania przy ul. Niedziałkowskiego w nowym Apartamentowcu oddanym do użytku w 2017r.

Apartament przechodzi obecnie gruntowny remont polegający na aranżacji oraz zamontowaniu wszystkich sprzętów oraz materiałów 
Luksusowe wykończenie oraz dbanie o każdy detal to najważniejsze cechy apartamentu, które w połączeniu z nowoczesną bryłą budynku tworzą idealną całość.
Doskonała lokalizacja apartamentowca daje kolejne ogromne możliwości dla mieszkańców. Położony zaledwie 300m od budynku Stary Browar, a także sąsiadujący bezpośrednio park Drweskich to kolejne atuty nieruchomości. 
W skład apartamentu wchodzą .in.:
– 2 telewizory Smart TV najnowszej generacji
– kino domowe wraz z nagłośnieniem
– automatyczne rolety zewnętrzne
– marmurowe parapety
– sprzęty AGD renomowanych firm
– instalacja alarmu
– prasowalnica na parę
– jonizator powietrza
– ciśnieniowy ekspres do kawy
– zagospodarowany balkon (roślinność całoroczna)
– klimatyzacja

Zainteresowanych inwestorów serdecznie zapraszamy. Do wglądu projekt oraz specyfikacja wszelkich użytych sprzętów oraz materiałów.

Możliwość zainstalowania alarmu 

Ten kto kupi mieszkanie dodatkowo będzie miał zapewniony karnet na siłwonie, basen i lodowisko, a za dodatkową opłatą usługi consierge (sprzątanie, pranie, miejsce parkingowe, indywidualną ochronę lokalu, telewizję kablową wraz z szybkim internetem. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia mieszkania dla firmy obsługującej najmem krótkoterminowym w cenie 4000zł miesięcznie.

kontakt
Jan Buchowski
690881655

Mapa nieruchomości

Podobne nieruchomości