wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Centrum

Property ID : IRH-MS-4266

Na sprzedaż 631.000PLN - Mieszkanie
42 [m2] 2 Pokoje
 
 Dodaj do ulubionych
Drukuj

Polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjny i luksusowy apartament w STYLU GLAMOUR realizowany przez 5 STARS HOME zlokalizowany w samym centrum Poznania przy ul. Niedziałkowskiego w nowym Apartamentowcu oddanym do użytku w 2017r.

Apartament przechodzi obecnie gruntowny remont polegający na aranżacji oraz zamontowaniu wszystkich sprzętów oraz materiałów 
Luksusowe wykończenie oraz dbanie o każdy detal to najważniejsze cechy apartamentu, które w połączeniu z nowoczesną bryłą budynku tworzą idealną całość.
Doskonała lokalizacja apartamentowca daje kolejne ogromne możliwości dla mieszkańców. Położony zaledwie 300m od budynku Stary Browar, a także sąsiadujący bezpośrednio park Drweskich to kolejne atuty nieruchomości. 
W skład apartamentu wchodzą .in.:
– 2 telewizory Smart TV najnowszej generacji
– kino domowe wraz z nagłośnieniem
– automatyczne rolety zewnętrzne
– marmurowe parapety
– sprzęty AGD renomowanych firm
– instalacja alarmu
– prasowalnica na parę
– jonizator powietrza
– ciśnieniowy ekspres do kawy
– zagospodarowany balkon (roślinność całoroczna)
– klimatyzacja

Na zdjęciach przedstawione zostały aranżację pracowni architektonicznej, która trzyma pieczę nad pracami wykończeniowymi.

Zainteresowanych inwestorów serdecznie zapraszamy. Do wglądu projekt oraz specyfikacja wszelkich użytych sprzętów oraz materiałów.

Możliwość zainstalowania alarmu 

Ten kto kupi mieszkanie dodatkowo będzie miał zapewniony karnet na siłwonie, basen i lodowisko, a za dodatkową opłatą usługi consierge (sprzątanie, pranie, miejsce parkingowe, indywidualną ochronę lokalu, telewizję kablową wraz z szybkim internetem. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia mieszkania dla firmy obsługującej najmem krótkoterminowym w cenie 3500zł miesięcznie.

kontakt
Jan Buchowski
690881655

Mapa nieruchomości

Podobne nieruchomości