wielkopolskie, poznański, Swarzędz (gw), Zalasewo

Property ID : IRH-MS-4249

Na sprzedaż 397.905PLN - Mieszkanie
97.05 [m2] 5 Pokoje
 
 Dodaj do ulubionych
Drukuj

Salon nieruchomości Immo House poleca na sprzedaż – nie płacą Państwo prowizji

LOKAL MIESZKALNY nr 36 97,05m2

ZALASAWEO PARK, ul. Kórnicka 194, 62-020 Zalasewo

Apartament dwupoziomowy 5-pokojowy z balkonem, powierzchnia użytkowa 67,78m2 + antresola 29,07m2

Inwestycja ZALASEWO PARK to nowoczesne, monitorowane osiedle składające się z trzech budynków trzykondygnacyjnych z halami garażowymi i windami firmy KONE.

Łącznie w trzech budynkach powstanie 108 mieszkań.

Mieszkania dostępne są w programie MdM na rok 2017 i 2018. W przypadku niektórych mieszkań ustalenia dotyczące dopłaty muszą być omówione indywidualnie.

 

Inwestycja Zalasewo Park to najnowsza propozycja spółki KM BUILDING.

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstanie przy ulicy Kórnickiej 194.

Do dyspozycji mieszkańców będą lokale (2-, 3- i 4- pokojowe) o powierzchni od 45 do 75 m.kw. zlokalizowane na parterze oraz pierwszym piętrze. Z kolei na piętrze drugim powstaną apartamenty, 4- i 5- pokojowe o powierzchni od 75 do 122 m.kw.

Pod budynkami wybudowana zostanie hala garażowa, zamykana bramą sterowaną pilotem z przynależnym jednym miejscem postojowym do każdego mieszkania czy apartamentu w cenie nieruchomości.

Co istotne, do dyspozycji lokatorów będzie także winda.

Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 100 m.kw., a pozostałe lokale zostaną wyposażone w przestronne balkony. Osiedle zostanie utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem. Deweloper zadba też o małą architekturę. Powstaną skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z wysianą trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od ulicy Kórnickiej. Inwestycję będzie wyróżniać także ozdobny, rzadko spotykany przy inwestycjach na rynku pierwotnym mural.

Lokale będą oddawane w standardzie podwyższonym lub „pod klucz”. Ceny rozpoczynają się od 3950zł brutto za m.kw. Co ważne, w cenie metra kwadratowego klient otrzymuje miejsce w hali garażowej, a ponadto deweloper przygotuje dodatkowe 80 miejsc postojowych przy budynkach na terenie inwestycji.

Oferowane mieszkania (również apartamenty) kwalifikują się do programu MdM

 

Zalasewo położone jest na terenie gminy Swarzędz. To bardzo popularna ostatnio miejscowość wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania. Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja z Poznaniem. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi, trasami rowerowymi i ścieżkami, gdzie można odpocząć i regenerować siły w otoczeniu natury.

Agent nieruchomości
Krzysztof Świerek
534-648-778
k.swierek@immohouse.pl

Mapa nieruchomości

Podobne nieruchomości