wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Winogrady

Property ID : IRH-DS-5317

Na sprzedaż 1.390.000PLN - Dom
270 [m2] 6 Pokoje Garaż: Nie
 
 Dodaj do ulubionych
Drukuj

Polecam na sprzedaż duży wolnostojący dom z garażem na poznańskich Winogradach. Budynek murowany, z czerwonej cegły, całkowicie podpiwniczony, zbudowany w latach 90. ubiegłego stulecia, położony na działce o powierzchni 453 mkw. W budynku znajduje się łącznie 6 pokoi (2 na parterze, 3 na piętrze i jeden na poddaszu), 2 łazienki plus trzecia „robocza” łazienka w piwnicy, 2 kuchnie. Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym. Działka w pełni uzbrojona – woda, kanalizacja, prąd, gaz, Internet.

Lokalizacja łączy w sobie bliskość centrum z ciszą i spokojem bocznej uliczki. Dom położony w bliskim sąsiedztwie sklepów, dyskontów, gastronomii. Dobry dojazd do centrum miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (liczne linie autobusowe, od 2021 roku tramwaj do Naramowic). Bliskość osiedli modernistycznych – Kosmonautów, Wichrowe Wzgórze, Pod Lipami zapewnia dostęp do infrastruktury – szkoły, przedszkola, przychodnie. Bliskość także  terenów rekreacyjnych na Cytadeli.

Dom idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i na hotel pracowniczy bądź biuro. Z uwagi na dużą powierzchnię użytkową możliwe jest także łączenie funkcji mieszkalnej z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Wolne w ciągu około miesiąca.

Kontakt: Marcin Ciszewski
tel. 790 893 353

Nasz Adres

Podobne nieruchomości