Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia

Zajmujemy się pośrednictwem podczas sprzedaży oraz wynajmu mieszkań. Oferowane przez nas lokale znajdują się zarówno na terenie Poznania, jak i poza nim. Dzięki ogłoszeniom dotyczącym miejsc zamieszkania spoza województwa wielkopolskiego, jesteśmy w stanie pomóc także osobom planującym dalszą wyprowadzkę. W naszej bazie znajduje się szeroki wybór mieszkań, co ułatwia znalezienie odpowiedniej oferty.

Pragniemy jak najbardziej ułatwić przeglądanie ogłoszeń, dlatego szukając rozwiązania najlepszego dla siebie, można określić takie parametry, jak wymagana liczba pokoi, czy minimalny oraz maksymalny metraż. Przed rozpoczęciem wyszukiwania można zaznaczyć także przedział cenowy, w którym powinny mieścić się oferty. Dzięki temu odnalezienie odpowiedniego ogłoszenia staje się jeszcze łatwiejsze. Wśród lokali dostępnych w naszej bazie znajdują się zarówno mieszkania w przedsprzedaży, jak i już oddane do użytku, z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub wynajmem, czym prędzej zapoznaj się z ofertami dostępnymi w naszym serwisie.

Sort By:  

wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Wilda

Do wynajęcia
1.600PLN miesięcznie - Mieszkanie

Salon nieruchomości Immo House poleca na wynajem jasną i przestronną kawalerke, usytuowaną na 4 piętrze zrewitalizowanej kamienicy, o powierzchni 27,81 m2. LOKAL DOSTĘPNY OD CZERWCA W…

Więcej szczegółów
27.81 [m2] 1 Pokój