Oferty wynajmu magazynów i hal

Każde przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją lub dystrybucją towarów potrzebuje powierzchni do ich przechowywania. Niezależnie od tego, czy funkcjonuje w branży przemysłowej, spożywczej, czy innej, w naszej bazie ofert z pewnością znajdzie się obiekt mogący sprostać jego potrzebom.

U nas dostępne są ogłoszenia dotyczące obiektów różniących się między sobą standardem. Duża część z nich jest ocieplona i posiada media, takie jak prąd, woda, gaz lub kanalizacja. Wśród nich można znaleźć powierzchnie biurowo-magazynowe, które są przystosowane nie tylko do przechowywania towarów, ale także pracy administracyjnej. W serwisie można znaleźć również obiekty posiadające pomieszczenia, które mogą zostać wykorzystane w charakterze mieszkań pracowniczych.

Dysponujemy magazynami o różnej powierzchni, co pozwala nam dotrzeć z naszymi ofertami zarówno do większych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertami magazynów na sprzedaż lub wynajem zamieszczonych w naszym serwisie.

Sort By:  

wielkopolskie, poznański, Swarzędz

Do wynajęcia
450PLN miesięcznie - Magazyn, hala

Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową w zamykanych kontenerach o powierzcni 30 m2 i wysokości 2,9 m. Minimalny okres najmu 3 miesiące. Obowiązuje jednomiesięczna kaucja. Kontenery…

Więcej szczegółów
30 [m2]

wielkopolskie, poznański, Kórnik

Do wynajęcia
12.900PLN miesięcznie - Magazyn, hala

Polecam do najmu halę o powierzchni 1000 m2 (14x42m) z terenem manewrowym do 5000 m2. Nieruchomość położona jest tuż przy obwodnicy Kórnika przy drodze asfaltowej.   Ściany z…

Więcej szczegółów
1000 [m2]