Ogłoszenia lokali i obiektów użytkowych

Wybór odpowiedniego lokalu ma ogromny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa i może zaważyć na jego dalszym rozwoju. W przypadku przestrzeni przystosowanych do działalności usługowej, gastronomicznej lub handlowej, ogromną rolę odgrywa lokalizacja, metraż oraz sposób urządzenia obiektu. Szeroka baza ogłoszeń dostępnych w naszym serwisie sprawia, że można u nas znaleźć miejsce przystosowane do różnego rodzaju działalności.

Posiadamy także duży wybór przestrzeni biurowych na sprzedaż oraz wynajem. Dostępne są ogłoszenia dotyczące biurowców znajdujących się w wielu miastach Polski, różniące się, między innymi, metrażem oraz standardem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować ogłoszenia dostosowane do zróżnicowanych potrzeb zarówno mniejszych, średnich, jak i większych przedsiębiorstw.

Niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonuje Państwa firma, szukając miejsca, w którym będą Państwo mogli prowadzić swoją działalność, warto zapoznać się z naszą ofertą lokali na sprzedaż i wynajem.

Sort By:  

wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Centrum

Do wynajęcia
68.132PLN miesięcznie - Lokal / Obiekt użytkowy

Polecam do wynajęcia powierzchnie biurowe w kompleksie biurowym klasy A. Inwestycja położona jest w samym Poznania wśród atrakcyjnych terenów rekreacyjnych miasta. Budynek składa sie z…

Więcej szczegółów
1200 [m2]

wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Centrum

Do wynajęcia
16.500PLN miesięcznie - Lokal / Obiekt użytkowy

Polecam do wynajęcia powierzchnie biurowe w kompleksie biurowym klasy A. Inwestycja położona jest w samym centrum Poznania wśród atrakcyjnych terenów administracyjnych miasta. Budynek składa sie…

Więcej szczegółów
300 [m2]