Domy na sprzedaż i do wynajęcia

Dom stanowi jeden z najbardziej wartościowych elementów dobytku człowieka. Nie chodzi tu jedynie o jego wartość finansową, ale przede wszystkim o fakt, że staje się on prawdziwą ostoją, w której można się odprężyć i poczuć swobodnie. Jest także centralnym punktem życia rodzinnego oraz towarzyskiego. W naszym biurze doskonale to rozumiemy, dlatego staramy się zapewnić wszystkim klientom oferty sprzedaży oraz wynajmu domów, które będą w stanie sprostać ich indywidualnym potrzebom.

Można znaleźć u nas zarówno nieruchomości, które znajdują się na terenie Poznania, jak i w jego okolicy. W naszym serwisie znajdują się także ogłoszenia z województwa mazowieckiego, lubuskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, czy zachodniopomorskiego. Dzięki temu osoby, które planują osiedlić się w bardziej oddalonych częściach kraju, również znajdą u nas oferty dla siebie. W asortymencie posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju nieruchomości. Są to np. klasyczne domy jednorodzinne, bliźniaki, a nawet domki letniskowe. Dostępne są zarówno budynki z rynku wtórnego, jak i obiekty w przedsprzedaży. Szeroki wybór ofert pozwala na wybranie nieruchomości, która będzie w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom danego odbiorcy.

Sort By:  

wielkopolskie, poznański, Poznań

Na sprzedaż
410.000PLN - Dom

Polecam do zakupu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 132 m2 w stanie bardzo dobrym po gruntownym remoncie. Budynek jest trzykondygnacyjny, mieszkanie do sprzedaży stanowi parter…

Więcej szczegółów
132 [m2] 3 Pokoje Garaż: Nie