Nieruchomości na sprzedaż

Na sprzedaż

Osobom poszukującym lokalu na sprzedaż polecamy przejrzenie naszej bazy ofert. Znajdują się w niej mieszkania w Poznaniu i okolicach, ponieważ nasze biuro nieruchomości pozyskuje także ogłoszenia z innych województw. W kręgu zainteresowań naszej firmy nie leży tylko sprzedaż mieszkań, posiadamy w bazie również działki do zabudowy oraz domy. Ogłoszenia zawierają podstawowe informacje, które pomogą w podjęciu decyzji, jak: metraż, liczba pomieszczeń, czy cena.

W bazie naszego biura nieruchomości znajdują się oferty zawierające rzeczywiste fotografie (bądź wizualizacje i rzuty w przypadku lokali deweloperskich, z rynku pierwotnego). Zapewniamy zawsze aktualne oferty, dzięki czemu przeglądając ogłoszenia można być pewnym, że propozycja jest aktualna i czeka na Twoje zainteresowanie. Dla ułatwienia poszukiwań można skorzystać z licznych filtrów wyszukiwarki.

Sort By:  

wielkopolskie, Poznań m., Poznań

Na sprzedaż
384.000PLN - Mieszkanie

 M2 w nowym budynku przy ul. Smardzewskiej na Grunwaldzie . Mieszkanie  o pow. 48 m2. ATUTY INWESTYCJI – wyższy standard wykończenia, – ogródki przydomowe, –…

Więcej szczegółów
48 [m2] 2 Pokoje