FAQ

FAQW jakich godzinach można się z Państwem skontaktować?

Nasze biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku między 9-19, natomiast telefonicznie można się z nami kontaktować rownież poza godzinami pracy jak i w weekendy.

Ile zazwyczaj zajmuje sprzedaż nieruchomości i jak długo będę musiał/a czekać na finalizacje transakcji?

Czas sprzedaży nieruchomości zależy od wielu złożonych czynników, czasami sprzedajemy nieruchomość po kilku dniach a w innych przypadkach kilka tygodni. Gwarantujemy, że z Immohouse Twoja nieruchomość zostanie sprzedana sprawnie i bezpiecznie, satysfakcja gwarantowana.

Czy obsługujecie (sprzedaż/wynajem/kupno) tylko nieruchomości w Poznaniu?

Nie, Immohouse stale poszerza swoją ofertę nieruchomości i zajmujemy się sprzedażą i kupnem posiadłości w całej Wielkopolsce jak i niektórych innych województwach w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub bezpośrednim kontaktem mailowym i telefonicznym.

Co wyróżnia Immohouse spośród konkurencji?

Jesteśmy innowacyjnym zespołem specjalistów z dużym doświadczeniem w branży. Zapewniamy indywidualne podejście i opiekę dla klienta od początku do samego końca transakcji.

Chciałbym wziąć kredyt hipoteczny, czy są Państwo w stanie mi pomóc?

Jak najbardziej! Immohouse zapewnia niezależne pośrednictwo w uzyskaniu kredytu. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki temu będą mogli Państwo uzyskać najlepsze oferty.

Jestem zainteresowany Państwa ofertą, ale mam jeszcze kilka pytań. Jak mogę się z Państwem skontaktować?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, nasze biuro obsługi służy pomocą pod numerem 690 066 000. Kolejną formą komunikacji jest e-mail oraz zakładka „Kontakt”. Codziennie jesteśmy do Państwa dyspozycji.